O nas

Szanowni Panstwo,

GreenPrint o zespół specjalistów z zakresu druku cyfrowego, zarządzania kolorem i kalibracji. Powstaliśmy w marcu 2010 roku jako dział odpowiadający za usługi druku w ramach firmy ACS Sp. z o.o.. Faktycznie drukiem zajmujemy się już ponad 10 lat, podobnie jak zagadnieniami związanymi z zarządzaniem kolorem i kotrolą barwy w procesach poligraficznych. Efektem naszych zainteresowań było powstanie w ramach firmy ACS Sp. z o.o. Laboratorium Pomiaru i Przetwarzania Barwy akredytowanego przy PCA. Zebrana wiedza i doświadczenie pozwoliło nam w roku 2007 uruchomić profesjonalną usługę wykonywania certyfikowanych prób barwnych metodą cyfrową. W roku 2008 jako pierwsza firma w Polsce uzyskaliśmy certyfikat FOGRA Proof Creation - potwierdzający jakość naszych proofów i ich całkowitą zgodność z obowiązującymi normami.

W roku 2010 postanowiliśmy zaistnieć na rynku druku wielkoformatowego - wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie nabyte przez lata działalności związanej z proofem cyfrowym. Ponieważ w naszych usługach stawiamy na ich innowacyjność oraz aspekty ekologiczne naszych rozwiązań - zdecydowaliśmy się na zakup urządzenia wielkoformatowego pracującego w oparciu o najnowszą technologię druku HP Latex.

Czemu drukować w GeenPrint? Naszym zdaniem odpowiedź jest prosta, a podstawowe argumenty przedstawiamy poniżej:

- posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy - nie tylko jeśli chodzi o urządzenia drukujące, ale również urządzenia pomiarowe, oprogramowanie do zarządzania kolorem.

- korzystamy tylko i wyłączenie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnch i najlepszej jakości mediów do druku co gwarantuje najwyższej jakości produkt końcowy

- kontrola nad kolorem - nasze systemy drukujące są pod stałą kontrolą jeśli chodzi o stabilność i powtarzalność barw oraz wierność reprodukcji. Dysponując odpowiednią wiedzą, doświadczeniem oraz wyposażeniem - wszystkie procesy kalibracyjne wykonujemy samodzielnie, co znacznie zwiększa produktywność oraz skraca czas potrzebny do usuwania ewentualnych problemów

- posiadamy własne zaplecze serwisowe

- działamy proekologicznie. Technologia HP Latex to w chwili obecnej najbezpieczniejsza dla użytkownika i środowiska technologia druku wielkoformatowego outdoor/indoor. Stosujemy nietoksyczne, bezwonne, oparte na wodzie oryginalne tusze Latexowe HP. W drukarkach indoorowych stosujemy oryginalne atramenty pigmentowe (również wodne). Uczestniczymy w programie ekologicznym HP Planet Partners - puste wkłady są przez nas zbierane, a następnie oddawane producentowi, który zajmuje się ich recyklingiem. Również znaczna część mediów do druku przez nas stosowanych pochodzi z recyklingu (papiery ekologiczne) oraz może być poddawana rycykligowi - zarówno papiery jak również materiały banerowe (metreiały HDPE)

INFOLINIA: 22 637 20 26